17 Haziran 2008 Salı

İstanbul Maceralarımız - 3 (Kısa Bir Tatil)Babamız birazdan uçağa binecek ve İstanbul'a gelecek. Sabah da mümkün olan en erken zamanda çıkıp Ağva'ya gideceğiz. Babamız bize 2 günlük bir tatil planı hazırlamış. Üçümüz ilk defa tatile çıkacağız. İlk deneyimimizin yakın ve kısa süreli olması iyi olacak diye düşünüyorum. Çünkü Elif ilk defa dışarıda yemek yiyecek. Yanıma ne olur ne olmaz diye kavanoz mamalardan da aldım ama onları yiyeceğini pek sanmıyorum. Ağzının tadını biliyor. Artık köfte, pilav, balık falan idare ederiz, ne de olsa 2 gecelik bir tatil.2 gecelik ama kocaman bir valiz hazırlamak zorunda kaldım. Bizim giysilerimiz 2 gün için yeterli ama Elif için bazı şeyleri bol bol koymak durumundayım. Bodyler, tişörtler, şortlar, havlusu, ilaçları (ne olur ne olmaz diye ateş düşürücü, dişeti ilacı ve lasonil koydum), bezleri falan derken valiz doluverdi. Sanki bir haftalık tatile gidiyoruz :)))

Elif, Mert ve Can

Geçen pazar günü Güzelce'ye gideceğimizden bahsetmiştim, hatta Elif'e Huggies'e şu suda giyilen mayo bezlerden deneyecektim ama hava o gün biz yola çıktıktan sonra bozdu, hiç havuza girilecek bir hava olmadı aksine oldukça serin bir gün oldu. Ama yine de Elif bahçede çok keyifle oynayabildi.

2 yorum:

AYSUN dedi ki...

2 gün bile olsa tatil tatildir:) İyi geçmiştir umarım:)

Adsız dedi ki...

Canım ya çok şirin maşaallah.Allah bağışlasın.Tatil aslında anlamasalarda, burnumuzdan da getirseler onların da hakkı.Ve baksanıza bizler şanslı anneleriz ki,onlarda şanslı çocuklar ki,kaleme alabiliyoruz,resimlendirebiliyoruz.Büyüdüklerinde minnet duyacaklardır eminim.Sevgiler.Herşey gönlünüzce olur,inşaallah.