9 Ağustos 2009 Pazar

Tatilden Döndük

Sema teyzesinin aldığı bebeği çok sevdi

Bir haftalık bir moladan sonra yeniden Erdekteyiz. Sonunda resim de koyabildim.
Elif'in iştahı kuşadasındayken çok kötüydü neyse ki şimdi eskiye döndü. Ancak bu sefer de ben biraz rahatsız olduğum için evden çıkamıyorum, babamız da biraz tembellik yapıyor evde takılıyor. Bu sefer Elif azdıkça azdı...Sürekli koltukların tepelerinde, omuzlarda, birşeyleri karıştırmakta falan...Bu gece babası onu biraz lunaparka götürdü. Herhalde orada enerjisini biraz boşaltır. Yoksa bu gidişin sonu fena. Hiçbirimizin gücü yetmiyor onu durdurmaya.
Ben rahatsızım diyorum ama aklınıza açık büfelerden yiyip rahatsızlandığım gelmesin. Tam tersine evde olmadığı kadar sağlıklı beslenmeye çalıştım orada. Rahatsızlığımın sebebini başka bir yazımda anlatacağım. Paylaşacak bazı şeylerim var. Azıcık sabır.4 yorum:

tuğba dedi ki...

ben anladım gebelik mi:)

Adsız dedi ki...

canım benim resimler bir harika :) çok güzel çıkmışsınız :)Prenses ise süper!!!
bende anladım galiba yeni bir üye ;o) dün akşam seni rüyamda gördüm.sabah ilk iş telefon açacaktım; ama işlerden başımı kaldıramadım..:( telden de sana ulaşamadım..:(
tahminim doğru mu?? :)
-Talar-

Unknown dedi ki...

Ay hadi inşallah inşallah ...bekliyoruz haberini :)

Şenay- Doğam dedi ki...

Çok guzel bır prenses bu.. allah bagıslasın..

Ustelık bırde abla oluyor :) senı de.. mınık prensesıde tebrık ederım..hayırlısı ıle kucagına almayı..allah nasıp etsın..

Sevgıler..

şekerkokulu kızım ve ben ;)